Hudební programy do školek a škol

Jak se Honza učil muzikantem

Poznají vaše děti flétnu, klarinet, housle nebo saxofon? Znají stupnici? A vědí, kolik dá práce, než se na něco naučí hrát? V hudebně vzdělávací pohádce jim to náš Honza ukáže. On se nám ten náš lenoch totiž vydá na cestu, na které všechny tyhle nástroje pozná. A můžeme vám rovnou prozradit, že velký talent ze začátku neukáže :).

Vánoční příběh

Vánočním příběhem malé diváky provede baletka Anna Homola a houslistka Gabriela Vermelho. Děti se seznámí s tajemstvími baletu a představení je nechá okusit kouzelnou atmosféru spojení klasického tance a opojných houslí. Anna Homola, baletka a taneční pedagožka, děti na svých představeních rozhodně nenechá v klidu sedět, pár krůčků si s ní budou moct i samozřejmě zkusit. Gabriela Vermelho, houslistka a zpěvačka, svou neuvěřitelnou energií umí děti do celé atmosféry vtáhnout a se svými houslemi si s nimi pohrát.Za poznáním tajů hudby s princeznami

Hravým a zábavným programem vás se svou harfou provede Hedvika Mousa Bacha a s houslemi Monika Urbanová. Poznáte, které roční období v hudbě slyšíte? Kolik zvířecích jmen najdou na houslích a harfě? A jaká hudba se nejlépe hodí k cestě na Měsíc? Hudebně-vzdělávací programy doporučujeme pro děti od 3 do 7 let. Představení jsou zcela akusticky, není potřeba nic technického zajišťovat. Doporučujeme ho pro max. 50-60 dětí najednou.